Logo
en ru pl

Aktualności

Kwiecień
2018

Nagroda Kreatora GardenTrendów 2018

23 marca, podczas jubileuszowej gali Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days, odebraliśmy statuetkę Kreatora GardenTrendów 2018 za nasz koncept marketingowy Ogród Bez Chemii.

Kreatory GardenTrendów wyróżniają produkty kształtujące trendy ogrodnicze, gwarantując ich najwyższą jakość i oryginalny design. To jedyna taka nagroda, przeznaczona dla producentów i dystrybutorów wpływających na rozwój branży ogrodniczej i kreujących potrzeby konsumentów.

Piękny Ogród Bez Chemii to strategia, w myśl której tworzymy produkty do pielęgnacji trawnika i ogrodu bez użycia środków chemicznych, dzięki czemu są w 100% naturalne i bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Zapewniając innowacyjne, ekologiczne produkty, firma stara się wychodzić naprzeciw potrzebom współczesnych konsumentów, którzy chcą we własnym ogrodzie cieszyć się życiem zgodnym z naturą.

Wśród produktów należących do konceptu znalazły się nasze w 100% naturalne, ekologiczne produkty: mieszanki traw Najlepsze Trawy z Iławy, Plaster na Trawnik, nawozy organiczne Innbio, oborniki koński i bydlęcy granulowane, kreda organiczna granulowana oraz wapno organiczne do odkwaszania gleby.

 

Nasze marki

Gdzie kupić

en ru pl