Logo
en ru pl

Aktualności

Luty
2018

Rolimpex S.A. z dwiema nagrodami Targów Ferma 2018

W dniach 16-18 lutego wzięliśmy udział w największych w Polsce, specjalistycznych VIII Międzynarodowych Targach Ferma Bydła oraz XXI Międzynarodowych Targach Ferma Świń i Drobiu w Łodzi. W tegorocznej edycji wzięło udział 250 wystawców z Polski i z  zagranicy (m.in. z Chin i Kanady) oraz 31 tysięcy gości.

Na 15 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej zaprezentowano bogatą ofertę pasz, systemów ich zadawania, preparatów weterynaryjnych, czy infrastruktury niezbędnej w hodowli i chowie. Targom towarzyszyła Strefa Wiedzy z darmowymi konsultacjami niezależnych ekspertów oraz konferencja naukowo-techniczna.

Dodatkowo Komisja Konkursowa złożona z członków Łódzkiej Izby Rolniczej nagrodziła najlepsze produkty wystawców. Rolimpex S.A. otrzymała aż dwa wyróżnienia: Złoty medal dla mieszanki łąkowo-pastwiskowej XARA oraz znak „Nowość” dla mieszanki proteinowej MLEKSTAR. Jury doceniło skład, energetyczność oraz innowacyjność tych produktów.

Mieszanka łąkowo-pastwiskowa XARA pozwala na intensywną uprawę i osiąganie lepszych plonów masy zielonej. Dzięki dużej zawartości życic oraz koniczyny białej i łąkowej jest zasobna w białko i cukry, dzięki czemu łatwo się zakisza. To świetne rozwiązanie dla dobrze uwilgotnionych, lepszej klasy gleb.

Mieszanka proteinowa MLEKSTAR o recepturze zapewniającej wysoką zawartość białka to idealny komponent żywienia wysokoprodukcyjnych stad krów mlecznych. Jej składniki pokarmowe, a także stabilny plon zielonki są dostosowane do polskich warunków glebowych i klimatycznych. Dostępna jest w jednostkach siewnych – gotowych porcjach nasion do wysiewu na pow. 0,5 ha.

Jesteśmy dumni z tego podwójnego wyróżnienia. Nagrodzone produkty to próba innowacyjnej odpowiedzi na potrzeby branży, partnerów oraz klientów, a także potwierdzenie kierunku rozwoju i badań naszej firmy. Dziękujemy!

Więcej o Targach Ferma 2018http://bit.ly/2Crw6k4

Nasze marki

Gdzie kupić

en ru pl