Logo
en ru pl

Graminex

Graminex

Graminex logo

Graminex to marka dedykowana profesjonalistom i na rynki zagraniczne. Graminex to mieszanki wolnorosnące, ale w efekcie dające piękną gęstą darń trawnika. W mieszankach Graminexu stosujemy nasiona z własnej hodowli: rajgras angielski GRILLA i GRAFFITI, kostrzewa czerwona GROSS i GROBLA, tymotka łąkowa GRAMIA. Dorównują one standardem i jakością najlepszym odmianom nasion traw w kraju i zagranicą.

Obok własnych odmian stosujemy również doskonałe odmiany hodowli krajowej i najlepsze odmiany hodowli m.in. europejskiej.

 

Graminex-mecenas- na główną

Graminex Mecenas to ekskluzywna linia mieszanek traw otoczkowanych nawozem. Każde z nasion mieszanki Graminex Mecenas pokryte jest powłoką nawozu, który daje im bardzo dobry start, ponieważ nawóz znajduje się dokładnie tam, gdzie nasiona go najbardziej potrzebują.

Poprawia to wykorzystanie składników pokarmowych we wczesnej fazie wzrostu roślin. Zastosowanie takiego rozwiązania zapewnia łatwiejszy wysiew nasion, szybki wczesny wzrost roślin, ograniczenie wzrostu chwastów, oszczędność czasu poprzez ograniczenie pielęgnacji oraz ochronę środowiska – poprzez ograniczenie stosowania pestycydów.

Our brands

Where to buy?

en ru pl