Logo
en ru pl

Graminex Mecenas

Graminex Mecenas

Graminex-mecenas- na główną

 

Prezentując naszą linię Mecenas wychodzimy do klienta, który nie zawsze ma czas na dokładną pielęgnację swojego trawnika, proponując mu prosty wybór mieszanek wysokiej jakości sporządzonych z najlepszych europejskich odmian.

Mieszanki Mecenas wyróżnia przede wszystkim obecność kostrzewy szczeciniastej. Gatunek ten cechuje wyższa odporność na niekorzystne warunki jak cień i susza oraz niskie wymagania nawozowe, jednocześnie zachowując soczysty zielony kolor.

mecenas mieszanka uniwersalna

 

 

 

UNIWERSALNA
Najwyższej jakości mieszanka nasion traw sporządzona z najlepszych europejskich odmian. Pozwala uzyskać bujny, ciemnozielony trawnik łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu o ograniczonych potrzebach nawadniania i nawożenia. Idealny do  ogrodów przydomowych, parków i placów zabaw, czyli w miejscach w których odpoczywamy.

 

 

SPORT

Najwyższej jakości mieszanka nasion traw sporządzona z najlepszych europejskich odmian, które są składnikiem murawy na najlepszych stadionach

Europy. Przeznaczona do zakładania trawników na przydomowych terenach sportowych – mini boiskach, placach zabaw i polach golfowych. Bardzo odporny na intensywne użytkowanie. Tworzy gęstą i zwartą intensywnie zieloną darń. Bardzo szybko regeneruje się po uszkodzeniu.  Dobrze rośnie zarówno w słońcu jak i w cieniu.

mieszanka miejsca nasłonecznione

MIEJSCA NASŁONECZNIONE
Najwyższej jakości mieszanka nasion traw sporządzona z najlepszych europejskich odmian. Charakteryzuje się wysoką tolerancją na suszę w połączeniu z

doskonałym wyglądem. Daje  łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji trawnik o pięknym kolorze. Polecana na trawniki przydomowe, tereny reprezentacyjne oraz inne trawniki ozdobne założone na glebach lekkich i narażonych na silne działanie promieni słonecznych. Darń sprawia wrażenie zasychającego na zielono dywanu, jak również posiada doskonałe zdolności regeneracyjne po okresach niedoboru wody.

 

 

mieszanka gazon

 

 

 

GAZON
Najwyższej jakości mieszanka nasion traw sporządzona z najlepszych europejskich odmian. Pozwala uzyskać wybitnie dekoracyjny, gęsty, zwarty, miękki i nisko rosnący trawnik. Mieszanka o wolnym tempie wzrostu przeznaczona na trawniki i skwery przy willach, pałacach i dworach – dla tych którzy chcą mieć namiastkę wersalu w swoim ogrodzie. Doskonale sprawdza się zarówno w słońcu jak i cieniu.  Bardzo szybko odzyskuje wspaniały wygląd po zimie.

Nasze marki

Gdzie kupić

en ru pl