Logo
en ru pl

Kariera

Kariera

Dlaczego my?

Rolimpex to jedna z największych firm sektora nasiennego. Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości mieszanek traw gazonowych i pastewnych, a także zbóż i nasion specjalistycznych. Prowadzimy dystrybucję traw na rynku krajowym i zagranicznym.

Nasza spółka osiągnęła pozycję lidera dzięki niepowtarzalnemu zespołowi, który od ponad 20 lat współtworzy firmę. Wielu z nas to specjaliści w swojej dziedzinie, posiadający unikalną wiedzę z zakresu nasiennictwa.

Łączą nas koleżeńskie relacje, poczucie humoru i wiara w to, że doskonaląc poszczególne obszary działalności firmy pracujemy na wspólny sukces.

Po prostu – lubimy Naszą pracę.

Zdjęcia z podpisami: 40% naszej kadry pracuje w firmie od Ponad 5 lat. Rocznie produkujemy tyle nasion trawy, że moglibyśmy obsiać 8 000 boisk piłkarskich, a nawet całe bermudy. Nasze nasiona można kupić w 14 krajów na świecie. Ponad 20 lat historii. Po prostu - lubimy naszą pracę.

 

 

Zyskujesz

Warto być z Nami!

Pracując w Rolimpex zyskujesz nie tylko możliwość ciągłego rozwoju w przyjaznej atmosferze, ale także pakiet benefitów:

 

 

Pracujemy w godzinach 7-15 dzięki czemu mamy czas na pasje i przyjemności

 

 

Proces rekrutacji

 

infografika przedstawiająca proces rekrutacji: 1. Aplikacja online 2. Selekcja zgłoszeń 3. Rozmowa telefoniczna z działem HR 4. Spotkanie z potencjalnym przełożonym 5. Witamy w zespolie Rolimpex

 

Aktualne oferty pracy

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Rolimpex prosimy o sprawdzenie naszych bieżących ofert:

 

 

Jeśli nie ma stanowiska, którym aktualnie jesteś zainteresowany/a, prosimy prześlij swoje CV do naszej bazy danych na adres: praca@rolimpexsa.pl

Na pewno odezwiemy się, gdy tylko rozpoczniemy rekrutację na tę pozycję.
 
 
___________________________
Pamiętaj, że decydując się na wysyłanie Nam zgłoszenia rekrutacyjnego wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w zakresie, który wykracza poza dane przez Nas wymagane a określone przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych. Pamiętaj, jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były wykorzystane przez Nas także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, o umieszczeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest  Rolimpex Spółka akcyjna z siedzibą w Iławie, przy ul. Lubawska 7, 14-200 Iława.  Ze Spółką możesz się skontaktować poprzez adres e-mail: ilawa@rolimpexsa.pl , lub pisemnie: Rolimpex S.A. ul. Lubawska 7, 14-200 Iława

Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego i zostało określone przepisami prawa. Niepodanie tych danych będzie wiązać się z niemożliwością rozpatrzenia Twojej kandydatury w toczącym się procesie rekrutacyjnym. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w procesie rekrutacyjnym.
Możesz z łatwością cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić proszę przesłać e-mail na adres: ilawa@rolimpexsa.pl.

 

 

 

Nasze marki

Gdzie kupić

en ru pl